Sevdamız Türkiye

Geri git   Sevdamız Türkiye > Genel Kültür > Kitap Evi

Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Görünüm
Alt 02-10-2018, 01:42 PM   #1
trturkuaz
Gazi Mareşal

Tecrübe Puanı: 130
trturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond reputetrturkuaz has a reputation beyond repute
Standart Dakota Cassidy Kurtadama Aşık Oldum Pdf

Dakota Cassidy Kurtadama Aşık Oldum Pdf E-kitap indir

Dakota Cassidy'den romantizm, mizah ve paranormalliği bir araya getiren harika bir seri: PARANORMAL AŞKLAR
Bobbie-Sue kozmetik şirketinin hırslı kızlarından Marty Andrews, kariyer basamaklarında istediği yerde olmadığını anlamıştır... Tek başına yaşam mücadelesi verdiği New York ve buradaki geleceği artık gözünü korkutmaya başlamıştır. Aynı gece köpeği Muffin ve iki kız arkadaşı ile evine dönerken, dünyası başına yıkılır.
Bir sosis kadar minik Muffin'e, kanlı gözleri olan devasa bir köpek saldırmıştır. Köpeğini kurtarmak için pahalı tayyörünün yırtılmasını bile göze alıp karanlığın içine atılan Marty'nin hayatı, bu yaratık tarafından ısırıldıktan sonra hızlanıverir. Aynı günlerde üst katına taşınan yeni komşusu Keegan Flaherty, tuhaf hikâyeleriyle kafasını karıştırıp, yüreğini hoplatmaktadır. Keegan bir kurtadam olduğunu iddia etmektedir, ama kurtadamlar böyle şık, gizemli ve bu kadar güzel kokan erkeklerse, Marty bu gizli camiaya katılmaya çoktan razıdır!

(Tanıtım Bülteninden)

Baskı Yılı : 2017
Sayfa Sayısı : 436
Dakota Cassidy - Kurtadama Aşık Oldum - Accidentals Serisi 1

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
trturkuaz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Görünüm